Forum » Wokół serialu » Kontakt ze Stanisławem Mikulskim
Autor Kontakt ze Stanisławem Mikulskim
Rubicccon
Witam serdecznie

Jestem zwiazany z kilkoma oddzialamy Miejskich Osrodkow Kultury na Slasku i chcialbym zorganizowac spotkanie/spotkania autorskie ze Stanislaw Mikulskim. Kompletnie jednak nie wiem jak sie za to zabrac, gdyz nie mamy kontaktu z aktorem. Czy Panstwo sa w stanie pomoc nam, do kogo mozna by sie zwrocic z taka prosba, aby nawiazac kontakt z S. Mikulskim ? Podejrzewam, iz nie posiada on zadnego agenta czy agencji artystycznej, gdyz juz jako aktor sie nie udziela.

Czy ktos bylby w stanie nam pomoc? Moze posiadaja Panstwo kontakt do S. Mikulskiego czy tez np. do osoby, ktora otworzyla Muzeum Hansa Klossa na ul. Gliwickiej w Katowicach. Muzeum jak wiadomo juz nie ma, ale wlasciciel Muzeum w jakis sposob skontaktowal sie z S. Mikulskim przy otwarciu, a wiec droga dedukcji nawiazac kontakt z samym artysta.

Bede wdzieczny z gory za okazana pomoc
z pozdrowieniami

------

04-10-2010 15:47

Hermann Camel

Witamy!
Na pewno nasz manager będzie mógł jakoś pomóc. Jak się pojawi, zapewne się odezwie

------

Naprawdę taki tępy? Czy tylko gra głupka?

06-10-2010 22:04

tomekmec
Również witam. To wcale nie jest takie trudne. W USA istnieje tzw. teoria pięciu telefonów, która mówi, że istnieje we współczesnym świecie taka sieć powiązań między ludźmi, iż jak się chce skontaktować obojętnie z kim na świecie nawet z prezydentem USA, to wystarczy wykonać pięć telefonów i numer się uzyska. Oczywiście trzeba ruszyć głową to kogo zadzwonić jako pierwszego i każdy następny musi też zastanowić się do kogo dzwonić. Ja uzyskałem numer do Pana Stanisława za drugim telefonem. Też myślę, że szef pomoże oczywiście robiąc to z zachowaniem zasad konspiracji i po uzyskaniu wcześniejszej zgody zainteresowanego.O to jednak można być spokojnym gdyż sam w lecie uczestniczyłem w dwóch spotkaniach z aktorem, w czasie których wypadł on rewelacyjnie.

------

Z pieknymi kobietami należy postępować umiejętnie.

10-10-2010 17:47

ajax2007

Stanisław Mikulski odwiedzi Leszno
.
"We wtorek 26 października o godz. 12 w „Galerii Lochy" Miejskiej Biblioteki Publicz­nej rozpocznie się spotkanie ze Stanisławem Mikulskim. Wizyta aktora filmowego i teatralnego jest związana z pro­jektem „Pan Samochodzik i....... przygoda w Lesznie", który biblioteka realizuje przy wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Projekt adresowany jest przede wszystkim do młodych mieszkańców, którym Mikulski jest dobrze znany z telewizyjnych adaptacji powieści o detektywie, historyku sztuki i posiadaczu nietypowego pojazdu."
Informacja: POLSKA THE TIMES GŁOS WIELKOPOLSKI nr 247, czwartek 21.10.2010.
.
Rubicccon, "...nadarza sie dobra okazja...".

------

-Są chwile przełomowe w karierze każdego oficera, biada temu, kto nie dostrzeże ich w porę.

21-10-2010 10:15

leo

świetna informacja :)

------

Im bliżej frontu, tym bardziej interesujące znajomości...

21-10-2010 16:37

© 2023 Shen-Kun - Baca - BoBer. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Hyh.pl strony internetowe.