Forum » Inne wątki » Zaproszenie
Autor Zaproszenie
manager

Szanowni Państwo,
mamy zaszczyt zaprosić Państwa na koncert „Miłość rodzi miłość”, który odbędzie się 17 lutego w Filharmonii Krakowskiej.

Co dzieje się z artystami, którzy nagle odchodzą ze sceny? O tym, że niektórzy zmagają się z ciężkimi chorobami, samotnością i ograniczeniami związanymi z wiekiem, wiedzą zwykle tylko ich najbliżsi oraz przyjaciele. Z myślą o takich właśnie artystach Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” i Filharmonia Krakowska, od pięciu lat, organizują koncerty charytatywne, w których biorą udział wybitni artyści.

W tym roku będą to: światowej sławy mezzosopranistka Małgorzata Walewska oraz maestro Jerzy Maksymiuk, który poprowadzi Orkiestrę i Chór Filharmonii Krakowskiej. W programie m.in. utwory Geogesa Bizeta, Arama Chaczaturiana, Gustava Mahlera, Sergieja Prokofiewa, Gioachina Rossiniego, Camilla Saint-Saensa i Giuseppe Verdiego.

Koncert odbędzie się 17 lutego 2013 r. o godz. 17.00 w Filharmonii Krakowskiej.

Koncertowi towarzyszyć będzie aukcja wiecznych piór ofiarowanych przez znane osoby życia publicznego. Pióra przekazali m.in. Krystyna Janda, ks. Kardynał Stanisław Dziwisz, Janusz Gajos, Bronisław Komorowski, prezydent RP oraz Zbigniew Preisner, Jerzy Hoffman, Andrzej Sapkowski, Stanisław Mikulski i Andrzej Wajda (reżyser ofiarował pióro którym pisał scenariusz filmu „Pan Tadeusz”). Aukcję poprowadzą Anna Dymna i Bronisław Maj.

Całkowity dochód z koncertu i licytacji zostanie przekazany na leczenie i zabiegi pielęgnacyjne krakowskich artystów: Joanny Ilnickiej, artystki zmagającej się z chorobą Huntingtona, Marii Zającównej-Radwan, aktorki Starego Teatru Narodowego oraz wsparcie Ferdynanda Kijak-Solowskiego, 91-letniego aktora, który opiekuje się ciężko chorą żoną.

Cegiełki wstępu, w cenie 100zł / 2osoby , są do nabycia w kasie Filharmonii Krakowskiej przy ul. Zwierzynieckiej 1, w godz. 11-14 i 15-19, a 17 lutego – na godzinę przed rozpoczęciem koncertu.

Zachęcamy do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu!
Więcej na www.mimowszystko.org

Marcin Pałys
Specjalista ds. Pomocy Indywidualnej
Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”------

„Piąstkę to ty masz nie najgorszą, Hans…”

12-02-2013 00:35

manager

Polecamy aukcje charytatywne na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z akcentami stawkowymi. Wylicytować można:

– książkę „Stawka większa niż życie – serial wszech czasów” z autografem Stanisława Mikulskiego (licytuj),
– weekend w hotelu „Stare Kino” w Łodzi, gdzie na gości czeka m.in. apartament „Stawka większa niż życie” (licytuj).

------

„Piąstkę to ty masz nie najgorszą, Hans…”

09-01-2016 21:55

bartos061
Witam serdecznie,

W imieniu Małopolskiego Stowarzyszenie Strzelców i Kolekcjonerów Militariów z Krakowa.
chciałbym zaprosić państwa do współpracy:

W dniu 05.03.2016 roku organizujemy "Otwarte Zawody Strzeleckie o tytuł Hansa Klossa".

Zawody będą miały charakter otwarty - tzn. każdy będzie mógł wziąć w nich udział - również nie posiadając własnej broni ani żadnych uprawnień.

Całość będzie się opierać o trzy tory o stopniowanym stopniu trudności. Będzie strzelane z oryginalnego Walthera P.38 (który pojawiał się w ostatnich odcinkach w rękach naszego bohatera) ;-)

Tor 1 - "Misja Szkoleniowa" - na warunkach przedwojennego strzelania Wehrmachtu innych niemieckich formacji - do kopii oryginalnej tarczy.

Tor 2 - "Cafe Rose" - Będzie się strzelać - siedząc zza stołem do dwóch różnych celów

Tor 3 - "Gruppenfuhrer WOLF" - tor "dynamiczny" - zaczynamy strzelać z miejsca do trzech różnych tarcz, następnie przemieszczenie się na kolejną rubież, wymiana magazynka i ostrzelanie czterech kolejnych celów. Na koniec rzut repliką granatu "trzonkowego" do celu.

Dodatkowo odbędzie się tematyczna wystawa broni - "Niemiecka Broń 2 WŚ" gdzie nasi członkowie zaprezentują swoje bogate zbiory.

Głównymi nagrodami będą zestawy filmów, gra itp. - oczywiście wszystko związane ze "Stawką ..." ;-) Dodatkowo gadżety od Muzeum Lotnictwa w Krk, Klubu Posiadaczy Kałduna Taktycznego, Magazynu "Broń i Amunicja".

Czy chcieli by państwo, jako klub, wziąć jakkolwiek udział w organizacji tego przedsięwzięcia? Chodzi mi o za sponsorowaniu nagród - typu jakieś smycze, koszulki czy inne gadżety z waszym logo.

Udział w strzelaniu będzie po elektronicznej rejestracji - więc tu każdy będzie musiał się zapisać indywidualnie. W odpowiednim czasie zamieszczę stosowną informację na tym forum.

Z góry dziękuję za odpowiedzi i zapraszam do współpracy!

http://www.militaria.malopolska.pl/

------

14-01-2016 13:33

manager

Zapraszamy do wzięcia udziału w aukcjach charytatywnych na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na których oferowane są rarytasy dla sympatyków „Stawki większej niż życie”. Wylicytować można:

– zestaw czterech zdjęć ze „Stawki większej niż życie” formatu 10 x 13 cm z autografami Stanisława Mikulskiego, Aleksandry Zawieruszanki, Emila Karewicza i Barbary Brylskiej (licytuj),– II tom cyklu „Klasyka polskich seriali” z kolekcji wydawnictwa Bauer, czyli płytę DVD z odcinkami „Ściśle tajne” i „Café Rose” i będącą częścią tego zestawu książkę z autografem Stanisława Mikulskiego (licytuj).Obie aukcje zakończą się 26 stycznia 2017 roku.

W dwóch ubiegłorocznych aukcjach z akcentami stawkowymi Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zyskała 881,50 zł:
– w licytacji książki „Stawka większa niż życie – serial wszech czasów” z autografem Stanisława Mikulskiego wzięło udział 11 osób; oferta początkowa to 49 zł, aukcję wygrał użytkownik posługujący się nickiem dziubas73, który zaoferował 162,50 zł;
– w licytacji weekendu w łódzkim hotelu „Stare Kino”, gdzie na gości czeka m.in. apartament „Stawka większa niż życie”, również wzięło udział 11 osób; oferta początkowa to 150 zł, aukcję wygrał użytkownik posługujący się nickiem wu_pe, który zaoferował 719 zł.

------

„Piąstkę to ty masz nie najgorszą, Hans…”

12-01-2017 20:00

manager

Zapraszamy do wzięcia udziału w aukcjach charytatywnych na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na których oferowane są rarytasy dla sympatyków „Stawki większej niż życie”. Wylicytować można:

– unikatową, niedostępną w sprzedaży płytę CD „Stawka większa niż życie – serial wszech czasów” z muzyką i autografem Jerzego Matuszkiewicza (licytuj),– dwupłytowy album CD „40 lat minęło... na ścieżce dźwiękowej” z muzyką filmową, piosenkami, dedykacją i autografem Jerzego Matuszkiewicza (licytuj),– płytę DVD z filmem „Nóż w wodzie” w reż. Romana Polańskiego i autografem Zygmunta Malanowicza złożonym podczas rejsu po jeziorze Kisajno, na którym powstały zdjęcia do tego dzieła (licytuj).Aukcje zakończą się 24 stycznia 2018 roku po godz. 20.00.

W dwóch ubiegłorocznych aukcjach z akcentami stawkowymi Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zyskała 828,32 zł:
– w licytacji zestawu czterech zdjęć ze „Stawki większej niż życie” formatu 10 x 13 cm z autografami Stanisława Mikulskiego, Aleksandry Zawieruszanki, Emila Karewicza i Barbary Brylskiej wzięło udział 7 osób; oferta początkowa to 49,50 zł, aukcję wygrał użytkownik posługujący się nickiem CoinsNet, który zaoferował 512,32 zł;
– w licytacji II tomu cyklu „Klasyka polskich seriali” z kolekcji wydawnictwa Bauer, czyli płyty DVD z odcinkami „Ściśle tajne” i „Café Rose” i będącej częścią tego zestawu książki z autografem Stanisława Mikulskiego wzięło udział 7 osób; oferta początkowa to 49,50 zł, aukcję wygrał użytkownik posługujący się nickiem kajaswiech, który zaoferował 316 zł.

------

„Piąstkę to ty masz nie najgorszą, Hans…”

10-01-2018 21:45

BlackFish

Wziąłem udział we wszystkich akcjach. Zalicytowałem w każdej ponad 150 złotych, ale i tak znaleźli się lepsi i mnie przebili. Szkoda. Może następnym razem się uda wylicytować coś równie ciekawego.

------

25-01-2018 18:07

manager


------

„Piąstkę to ty masz nie najgorszą, Hans…”

05-10-2018 21:00

© 2018 Shen-Kun - Baca - BoBer. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja strony: strony.gliwice.pl.